Великодній кошик
(заняття з математики, ІІ молодша логопедична група)
Відео ТУТ
Мета заняття:
– ознайомити дітей з поняттям «величина
предметів», вчити порівнювати предмети різні за величиною, позначаючи
результати порівняння поняттям «великий» -«малий»- «менший» - «найменший», «широкий» – «вузький», співвідносити цифру з кількістю предметів, розвивати
логічне мислення память, увагу, вміння слухати і розуміти запитання вихователя;
– виховувати інтерес до заняття з
математики, самостійність, організованість під час виконання завдань, позитивне
емоційне ставлення до свята Великдень.
Методи і прийоми: наочні, словесні,
практичні.
Хід заняття
Вихователь. Я дуже рада вас бачити.
Посміхніться гарненько,
Посміхніться собі,
Посміхніться мені,
Привітаємося «Добрий день»
Малята, у мене є курочка Ряба. Вона знесла яєчки. І я поміркувала. Скоро
Великдень. Треба зібрати Великодній кошик. Я розписала писанки.
Подивіться. Та от халепа. Бігла мишка, хвостиком зачепила, вони впали та
розбилися. Що кажеш курочка. Дітки
допоможуть. Навіть не знаю. Ну спробуємо. Подивіться уважно. Підберіть до цифри
певний малюнок. Нагадаю: якщо цифра один то я намалювала один предмет.
(Діти виконують завдання). Давайте перевіремо. Молодці.
Давайте трішки язичок розімнемо і відпочинемо.
Це-це-це – курочка знесла яйце,
Люю- люю- люю – гарну писанку малюю,
Ка- ка- ка – гарна в мене писанка.
От і відпочили. Давайте далі кошик збирати. Напекла я пасочок. Допоможіть
мені скласти їх в кошик. Починаючи від великої до найменшої. Готові. Починаємо.
(діти виконують завдання) Молодці.
А тепер давайте кошик прикрасимо стрічками. Слухайте уважно. Великий кошик
– «широкими» стрічками, маленький кошик – «вузькими» стрічками. Починаємо. Перевіряємо. Молодці. Ви мені допомогли.
Тепер давайте розім`ємо пальчики і ви розмалюєте свої писанки. А я буду
чекати на ваші роботи.
Комментариев нет:
Отправить комментарий